image

Strony internetowe www

Twoja strona w sieci jak rakieta

Projektujemy strony internetowe, serwisy produktowe, sklepy internetowe, blogi i wszelkie pozostałe narzędzia, które są niezbędne do osiągania biznesowych celów naszych Klientów.

Nowa strona internetowa jest przede wszystkim wizytówką w Sieci – przestrzeni, która stanowi podstawę naszego codziennego funkcjonowania, komunikacji oraz promocji. Dlatego nasze realizacje oparte są o dogłębną analizę potrzeb – przeprowadzamy wielowątkowe badanie rynku, konkurencji, usług i produktów, żeby nasza realizacja najlepiej wpisywała się w oczekiwania Klienta. Wszystkie nasze realizacje są dostosowywane do grupy docelowej – zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i językowym oraz graficznym.

Wszystkie realizowane przez nas witryny są w pełni dostosowane do urządzeń mobilnych. Naszym Klientom zapewniamy także pełną obsługę administracyjną i serwisową zrealizowanych przez nas portali.

Skrollnij myszką

Realizacja w wyniku której możesz zakupić ubezpieczenie nnw dla siebie,
swoich dzieci i objąć nim nawet swoje wszystkie rowery w domu. Kosmiczne możliwości ;-)

Jak tworzymy strony? Ile kosztuje nasza usługa?

01.
Analiza

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Pierwszym etapem jest poznanie potrzeb Klienta, rynku, na którym działa oraz grupy docelowej, do której musi być dostosowany dany portal. Przeprowadzamy analizy otoczenia konkurencyjnego oraz przeprowadzanych i planowanych działań marketingowych.

02.
Architektura

Opracowujemy merytorycznie i graficznie podstawową mapę serwisu, określamy jego podstawowe funkcjonalności i sposoby działania. Planujemy wykorzystanie zasobów i na starcie zakładamy jak najwyższą wydajność serwisu w oparciu o różne scenariusze jego pracy.

03.
Projekt

Nasi graficy opracowują dedykowane, indywidualnie przygotowane projekty graficzne serwisu. Wspólnie z Klientem dokonujemy ewentualnych korekt oraz przedstawiamy docelowe rozwiązania technologiczne i funkcjonalne.

Programowanie

04.
Programowanie

Nasi Webmasterzy przenoszą potrzeby Klienta i projekty grafików w zero-jedynkowy świat, dzięki któremu portal będzie mógł rozpocząć swoją podróż do cyfrowego świata.

05.
Testy

Gotowy serwis przekazujemy Klientowi do fazy testów, oceniamy jego funkcjonalność, dokonujemy korekt i uzupełnień.

3...2...1... Start!

Nowy, kosmicznie dobry portal naszego Klienta jest uruchomiony w docelowej, indywidualnej domenie.

Wybrane realizacje

Kontakt z SpaceMedia

Kosmiczna agencja marketingowa w Toruniu

ul. Lubicka 16, 87-100 Toruń

E: kosmos@spacemedia.pl

Daria Wasilewska
T: +48 512 711 199 | wenus@spacemedia.pl